В Іграх Нескорених-2023 візьмуть участь 24 українських військових

Цьогоріч у Дюссельдорфі на Іграх Нескорених Україну представлять 24 військових та ветеранів, які отримали поранення під час виконання бойових завдань. Про це повідомили у Міністерстві молоді та спорту.

 "24 військових та ветеранів, які отримали поранення під час виконання бойових завдань, представлять Україну на Іграх Нескорених-2023. Національний відбір до збірної України на Іnvictus Games проходив у Львові. У ньому взяли участь 223 учасники з усіх регіонів України. Спортсмени змагалися у дев’яти дисциплінах: стрільбі з лука, легкій атлетиці, велосипедному спорті, пауерліфтингу, веслуванні у приміщенні, волейболі сидячи, плаванні, настільному тенісі та баскетболі на візках", - йдеться у повідомленні.

Впродовж трьох наступних місяців спортсмени збірної України проходитимуть посилену підготовку до Invictus Games-2023, які пройдуть з 9 по 16 вересня у німецькому Дюссельдорфі. Ігри Нескорених започаткував британський принц Гаррі у 2014 році. Україна вперше виступила на цих змаганнях у 2017 році в Торонто (Канада).

У 2022 році на Invictus Games у Гаазі (Нідерланди) збірна України виборола 16 медалей.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті