На Херсонщині військові РФ обстріляли цивільне авто: загинуло двое людей, поранено дитину

На Херсонщині військові РФ обстріляли цивільне авто, внаслідок чого загинуло двое людей і поранено дитину. Про це заявив Олешківський міський голова Євген Рищук, - повідомляє "Суспільне".

За його словами, це сталося, коли люди проїжджали російський блокпост, поблизу Нечаєва. Автомобіль на якому їхали люди - Жигулі темно-синього кольору з тонованими вікнами, а для росіян це підозра, що там хтось ховається.

"Вночі мені зателефонувала місцева жителька та розказала, що її родичі потрапили під обстріл. Подробиці поки не відомі. Але начебто на одному з російських блокпостів, в районі Нечаєва, військові почали зупиняти авто, а вони не зупинились. Наразі відомо про загиблого водія, молодого хлопця. Він помер на місці. Пасажирка померла у лікарні. 5-річна дитина жива, їй ампутували частину руки", - каже Євген Рищук.

Також міський голова Олешок сказав, що намагається зв'язатись з лікарнею та дізнатись подробиці.

Як повідомлялося, у ISW прогнозують звільнення правобережжя Херсонщини до кінця року.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті