На Херсонщині автомобіль підірвався на міні: четверо постраждалих, серед них дитина

Наїзд на міну зафіксовано в Херсонській області, внаслідок чого четверо постраждалих, серед яких є дитина. Про це повідомив заступник голови ОП Кирило Тимошенко у Телеграм 13 листопада.

"Сьогодні зафіксовано наїзд на міну в Херсонській області, в селі Новорайськ. На неї наїхав легковий автомобіль і підірвався. Всередині була родина. Четверо постраждалих, серед яких дитина 11 років", - повідомив вні.

Він зазначив, що російські терористи залишили після себе багато мін та розтяжок.

Раніше повідомлялояс, що на деокупованій території Херсонщини на міні підірвався автомобіль з робітниками "Укрзалізниці", відомо про шістьох постраждалих.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті