У Херсоні повідомляють про кілька вибухів

У тимчасово окупованому Херсоні лунають вибухи. Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі. 

"В Херсоні кілька вибухів. Уточнюю інформацію", - написав Гончаренко.

Цей факт підтвердили і місцеві жителі, які у соціальних мережах пишуть про влучання по штабу окупантів, а також - по одному з російських об'єктів на набережній. 

Як повідомлялося раніше, вранці 26 вересня було підтверджено влучання по району зосередження сил рашистів у Херсоні, окупанти втратили до 10 одиниць техніки. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті