У Херсоні повідомляють про кілька вибухів

У тимчасово окупованому Херсоні лунають вибухи. Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі. 

"В Херсоні кілька вибухів. Уточнюю інформацію", - написав Гончаренко.

Цей факт підтвердили і місцеві жителі, які у соціальних мережах пишуть про влучання по штабу окупантів, а також - по одному з російських об'єктів на набережній. 

Як повідомлялося раніше, вранці 26 вересня було підтверджено влучання по району зосередження сил рашистів у Херсоні, окупанти втратили до 10 одиниць техніки. 

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті