До Херсона прибув перший з початку повномасштабного вторгнення потяг з Києва

Перший з початку повномасштабної війни потяг прибув з Києва до Херсона. Він відправився 18 листопада зі столиці о 22:14. У вагонах 200 пасажирів. Вони придбали квитки "До перемоги". Про це повідомляє Суспільне Херсон.


Вагони "Потяга до Перемоги" розписали українські митці.Проєкт реалізували за спільної участі Укрзалізниці та UNITED 24.

Напередодні до зустрічі потяга підготували залізничний вокзал у Херсоні, його під'єднали до електрики та водопостачання.Залізничне сполучення з Херсоном відновили за тиждень після звільнення.Потяг курсуватиме по парних числах, а повертатиметься назад – по непарних.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті