В ГУР розповіли, чи фіксується наразі переміщення "шахедів" з Ірану в РФ і як справи у окупантів з виробництвом БПЛА

Активного переміщення "шахедів" з Ірану на росію зараз не фіксується, а власне виробництво беспілотників у росії йде значно повільніше, ніж ворог планував. Про це повідомив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв'ю "РБК-Україна", опублікованому 6 листопада.

"Ворог планував виробляти в місяць щонайменше 200 "шахедів", але в реальності виробляє менше: РФ тільки почала нарощувати виробництво. На сьогодні ― це в основному збірка з компонентів, які поставлені з Ірану", - сказав Скібіцький.

Він уточнив, що роботи з розгортання державою-агресором масштабного виробництва ударних БПЛА типу "шахед" уже частково  розпочались на заводі у місті Алабуга на території підконтрольної РФ республіки Татарстан.

Крім того, представник ГУР зазначив, що воєнна розвідка України зараз не фіксує активного переміщення "шахедів" з ірану на росію. 

Раніше повідомлялось, що Пасічник заявив про те, що "ЛНР" готується до початку виробництва безпілотників, і навіть відповів на запитання "коли?"

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті