В ГУР назвали людей з найближчого оточення путіна, які залучені до спецоперації "Майдан-3"

До спецоперації "Майдан-3" залучені люди з найближчого оточення путіна. Про це повідомив в ефірі телемарафону представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов, пише Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки в Телеграм 1 березня.

"Що стосується конкретних прізвищ: так, Кирієнко, так, Сурков. Зрозуміло, що всі колаборанти-зрадники, яких прихистила наразі московія, будуть так чи інакше в цьому задіяні", - цитуються слова Юсова.

Уточнюється, що мова йде про першого заступника керівника адміністрації президента РФ Сергія Кирієнка та експомічника путіна Владислава Суркова.

Юсов додав, що є і прізвища з тих людей, які зараз знаходяться в Україні, проте це не означає, що вони вже дали згоду. Інформація щодо них перевіряється і уточнюється.

Раніше повідомлялось, що СБУ оприлюднила заяву комітету з питань розвідки при Президентові України: "Майдан - 3" та загроза існуванню України.

Раніше також у ГУР заявили, що РФ скуповує та створює Телеграм-канали для розхитування ситуації в Україні.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті