У Грузії ззадумалися про референдум на тему другого фронту проти росії

Керівництво Грузії може організувати всенародний референдум та поставити на ньому запитання: чи хочуть грузини війни з росією. З такою заявою сьогодні, 13 вересня, на брифінгу в офісі правлячої партії "Грузинська мрія" виступив голова партії Георгій Кобахідзе, інформує Еспрессо 

"Нехай народ скаже, чи хоче він відкриття другого фронту в Грузії проти росії", - наголосив Кобахідзе. І пообіцяв, що влада "діятиме так, як скаже народ".

Політик висловив сподівання, що грузинський народ "внесе ясність, чи згоден він з висловлюваннями українських політиків про необхідність залучення Грузії у війну або з позицією влади своєї країни".

Так Іраклій Кобахідзе відповів на заяву члена Верховної ради України Федора Вениславського, який напередодні порадив Грузії "вжити конкретних кроків щодо звільнення Абхазії та Південної Осетії".

Раніше зі схожими "порадами" до Тбілісі публічно зверталися секретар Ради безпеки та оборони України Олексій Данилов, а також радники керівника офісу президента України Михайло Подоляк та Олексій Арестович.

"Всі вони прямо говорили, що відкриття другого фронту в Грузії дуже бажане", - нагадав глава "Грузинської мрії" на тому ж брифінгу.

Нагадаємо, що Грузія воювала з росією в Південній Осетії (1989-1992 рр.), в Абхазії (1992-1993) і під час "п'ятиденної війни" 2008 року.

Як повідомлялось раніше, у Грузії рашистів вигнали з автобуса за слова "слава росії".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті