У Грузії ззадумалися про референдум на тему другого фронту проти росії

Керівництво Грузії може організувати всенародний референдум та поставити на ньому запитання: чи хочуть грузини війни з росією. З такою заявою сьогодні, 13 вересня, на брифінгу в офісі правлячої партії "Грузинська мрія" виступив голова партії Георгій Кобахідзе, інформує Еспрессо 

"Нехай народ скаже, чи хоче він відкриття другого фронту в Грузії проти росії", - наголосив Кобахідзе. І пообіцяв, що влада "діятиме так, як скаже народ".

Політик висловив сподівання, що грузинський народ "внесе ясність, чи згоден він з висловлюваннями українських політиків про необхідність залучення Грузії у війну або з позицією влади своєї країни".

Так Іраклій Кобахідзе відповів на заяву члена Верховної ради України Федора Вениславського, який напередодні порадив Грузії "вжити конкретних кроків щодо звільнення Абхазії та Південної Осетії".

Раніше зі схожими "порадами" до Тбілісі публічно зверталися секретар Ради безпеки та оборони України Олексій Данилов, а також радники керівника офісу президента України Михайло Подоляк та Олексій Арестович.

"Всі вони прямо говорили, що відкриття другого фронту в Грузії дуже бажане", - нагадав глава "Грузинської мрії" на тому ж брифінгу.

Нагадаємо, що Грузія воювала з росією в Південній Осетії (1989-1992 рр.), в Абхазії (1992-1993) і під час "п'ятиденної війни" 2008 року.

Як повідомлялось раніше, у Грузії рашистів вигнали з автобуса за слова "слава росії".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті