У Грузії попрощалися із Вахтангом Кікабідзе. Труну вкрили прапорами Грузії та України

У Грузії поховали легендарного актора та співака Вахтанга Кікабідзе. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що Народного артиста Грузії та Заслуженого артиста України, якого часто з любов'ю називали Бубою, проводили в останню путь із Великої концертної зали Тбілісі під оплески та виконані ним пісні.

На прощальну церемонію з ранку нескінченним потоком йшли люди. Труна Кікабідзе була покрита прапорами Грузії та України. Міністр культури України Олександр Ткаченко, котрий приїхав на похорон Кікабідзе, зачитав на прощальній церемонії послання українського президента Володимира Зеленського.

“Українці дякують Вахтангу Кікабідзе за підтримку у боротьбі з російським агресором. Ім'я Вахтанга Кікабідзе буде вписано в історію України як ім'я великого грузина, який зробив свій внесок у захист незалежності та суверенітету України. Ми завжди це пам'ятатимемо і ніколи не забудемо”, - йдеться у посланні українського президента.

Вахтанга Кікабідзе поховали на Верійському цвинтарі у Тбілісі.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті