У Держдумі пропонують не вважати злочинами будь-які дії ЗС РФ на окупованих територіях України

До Державної думи внесено поправку до Конституції, за якою будь-які звірства окупантів нічого очікувати визнаватися злочином, якщо вони " спрямовані захист інтересів РФ ". Це випливає із тексту пояснювальної записки до конституційного законопроекту.

Індульгенція видається на період до 30 вересня 2022 року, тобто фейкового "входження" чотирьох українських областей до складу країни-окупанта.

"Запроваджується положення, згідно з яким не визнаватиметься злочинним та караним діяння, вчинене на території нового суб'єкта Російської Федерації до 30 вересня 2022 року, якщо воно було спрямоване на захист інтересів Російської Федерації або цих суб'єктів", - пропонують російські депутати.

Як повідомлялося раніше, Франція разом із європейськими та українськими партнерами почала працювати над створенням спеціального трибуналу зі збройної агресії та злочинів Росії в Україні. 

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті