У містах Вінниця і Кременчук влада підтвердила, що було чутно звуки, схожі на вибухи

У містах Вінниця і Кременчук влада підтвердила, що було чутно звуки схожі на вибухи. Про це повідомляють міські голови міст у соцмережах 7 серпня.

"На Вінниччині було чутно звуки, схожі на вибухи. Чекаємо офіційної інформації. На території Вінницької міської територіальної громади надзвичайних ситуацій не зафіксовано", - зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов у Телеграм. Він закликив мешканців залишайтися в укриттях до відбою повітряної тривоги.

У Кременчуку влада також підтвердила, що були звуки схожі на вибухи.


"Було чутно звук схожий на вибух. На території Кременчука надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Зберігайте спокій. Очікуйте на офіційну уточнену інформацію", - зазначив мер міста Віталій Малецький у Фейсбук.

Як повідомлялося, у Вінниці пролунали вибухи.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті