Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Генштаб ЗСУ заперечує будь-який розкол між керівництвом країни. Військові назвали такі повідомлення провокаціями. Про це повідомляється на сторінці Генштабу у Фейсбуку 16 вересня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Військові зазначили, що армія та керівництво робить все можливе для оборони України і не мають конфліктів.
"Ми керуємося принципом єдиноначальності і не допускаємо всередині військового колективу розколів. Будь-які політичні спекуляції довкола конкретних дій на тому чи іншому напрямку і відверто провокативне намагання втягнути у це вище військово-політичне керівництво держави неприпустимі", - йдеться у повідомленні.
При цьому Генштаб звернувся до блогерів та інших користувачів соцмереж з закликом не поширювати фейки про нібито конфлікт, оскільки це призводить до суспільного непорозуміння.
Як повідомлялось раніше, ЗСУ звільнили вдвічі більше територій у Харківській області, ніж оголошено.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту