У Фінляндії митники конфісковують євро у росіян, які повертаються у РФ

Митниця Фінляндії підтвердила, що відповідно до санкцій ЄС проти росії конфіскує євро в російських туристів, які повертаються додому. Про це повідомляє Yle 1 вересня.

Зазначається, що митники майже щодня конфісковують євро у російських туристів, які повертаються додому. Точної статистики щодо вилучених сум у відомства немає.

Готівку конфісковують на підставі санкцій, введених ЄС ще у березні щодо росії через війну в Україні.

"Експорт офіційної валюти ЄС до росії заборонено санкційним регламентом", – повідомив головний митний інспектор Яркко Кескінен.

Напередодні російські ЗМІ писали про кілька випадків конфіскації готівки під час перетину кордону Фінляндії з РФ в росіян.

Один із них розповів, що митники пропонували йому або передати вилучені гроші будь-кому, хто їде до Фінляндії, або залишити на зберігання в пункті пропуску і забрати при повторному в'їзді в країну, оскільки термін зберігання не обмежений.

Нагадаємо, за словами очільника МЗС Угорщини, Європейський Союз призупинить дію угоди з росією, яка спрощує видачу віз, але загальна заборона на видачу віз не буде введена

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті