В Естонії зріс рівень підтримки українських біженців - дослідження

В Естонії порівняно з початком осені зріс рівень підтримки прийому біженців з України. Про це повідомляє ERR із посиланням на дослідження громадської думки, пише Укрінформ.

У вересні 60% мешканців Естонії вважали, що держава у разі потреби має приймати українських біженців. У грудні кількість прихильників їх прийому зросла до 63%. Проти прийому біженців у вересні висловилися 31%, у грудні – 30% опитаних.

У грудні підтримували прийом українських біженців 65% громадян Естонії, 49% громадян РФ та 45% осіб без громадянства.

Серед етнічних естонців частка прихильників прийому біженців становила у грудні 72%, серед представників інших національностей – 46%.

Опитування Turu-uuringute проводилося з 6 по 12 грудня, у ньому взяли участь 1252 особи віком 15 років та старше по всій Естонії.

Результати опитування були опубліковані цього тижня.

Нагадаємо, кількість українських біженців в Естонії з початку року зменшилася: посвідку на проживання на підставі тимчасового захисту нині мають близько 35,5 тис. осіб, в той час як на початку 2023 року їхня кількість перевищувала 38 тисяч.

Як повідомлялося, Польща планує продовжити легальність перебування біженців з України ще на кілька місяців. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті