В Донецьку внаслідок "прильоту" сталася пожежа у приватному секторі

В окупованому Донецьку у районі шахти ім.Калініна внаслідок удару сталася пожежа в приватному секторі. Про це 29 січня пишуть місцеві пабліки.

Пропагандисти пишуть, що це наслідки "прильоту ракети РСЗВ" у приватний будинок у Калінінському районі Донецька, вулиця Волочаєвська. Без постраждалих.

Як повідомлялося, у тимчасово окупованому Донецьку 29 січня унаслідок обстрілу Калінінського району начебто загинуло троє людей, і одна особа отримала поранення.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті