В Донецькій області відновлюють подачу води з ураженої снарядом насосної станції

Запущена в роботу Карлівська фільтровальна станція, яку в п’ятницю уразило снарядом російських окупантів в Донецькій області. Про це повідомив начальник Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв.

"Енергетикам і комунальним службам «Води Донбаса» вдалося полагодити мережу енергопостачання. Тож Карлівська фільтрувальна станція запущена в роботу, рівень води дуже впав. Сподіваємося, що протягом доби вода буде подана в Покровський район", - сказав він.

На місці продовжують працювати рятувальні та оперативні служби. 

Як повідомлялося, ввечері 25 травня російські війська обстріляли ракетами та вщент зруйновали греблю Карлівського водосховища. Тонни води полились в річку Вовча, що в Покровському районі, унаслідок чого під загрозою підтоплення опинилися селища Галицинівки, Желанне-1 та Желанне-2. 

Наразі вода майже зійшла. Евакуйовані мешканці повертаються додому.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті