У Донецьку підірвано черговий склад боєприпасів окупантів

Сильний вибух пролунав у Пролетарському районі окупованого Донецька сьогодні вночі, 22 серпня. Про це пишуть у місцевому сегменті соцмереж.

Відзначається, що після вибуху виникла пожежа в районі колишнього торгового центру "Ашан".

"Вночі так шарахнуло, що прокинулася півміста. На відео - десь біля Ашана"; "Жесть біля Ашана", - пишуть містяни.

Військовий журналіст Андрій Цаплієнко в коментарі до відео зазначив:"Ранковий будильник спрацював на складі БК У Донецьку".
У місцевих пабліках також пишуть, що територія біля гіпермаркету "Сигма" (колишній "Ашан") оточена, а траса Донецьк-Макіївка перекрита. "Працюють "спецслужби"", - повідомляють донеччани.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті