В "ДНР" з липня піднімуть комунальні тарифи. Найбільше - за газ та електрику

На окупованій частині Донеччини комунальні тарифи виростуть з 1 липня - від 4,7% до 24,4% , - повідомляють у так званій  "Республіканській службі з тарифів".

"Це викликано, зокрема збитковістю діючих тарифів та подорожчанням будматеріалів та ПММ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тариф на холодну воду збільшиться з 30,02 до 32,42 рубля за 1 кубометр, а водовідведення – з 13,93 до 15,04 рубля за 1 кубометр. 

При оплаті послуг в опалювальний сезон 1 гігакалорій подорожчає з 1392,4 до 1495,44 рубля; якщо платити протягом року - з 17,71 до 19,02 рубля за 1 кв.м. житлоплощі.

Гаряче водопостачання подорожчає з 93,20 до 100,1 рублів за 1 кубометр.

За вивезення ТПО потрібно буде платити 36,3 рубля з особи на місяць замість 34,67 рубля.

Найбільш значно у відсотковому відношенні зростуть тарифи на газ у багатоквартирних будинках з відсутностю лічильників – з 3,61 до 4,49 рубля за кубометр (24,4%), а також на електроенергію – на всьому діапазоні споживання ціна зросте на 16,7%.

«Середньозважений умовний платіж за комунальні послуги для сім'ї з трьох осіб, яка проживає у двокімнатній квартирі, збільшиться на 10%, що вписується в загальноросійські параметри індексів зміни плати за комунальні послуги», — зазначається у повідомленні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.07.2025
09:45

«Трамп дає Путіну 50 днів, щоб він роздовбав до такої-то матері всю цю Україну». Російські ЗМІ про Україну

«А за 50 днів ох як багато може змінитися і на полі бою, і в настроях можновладців і в США, і в НАТО. Головне ж у тому, що на наш настрій це не впливає анітрохи»
Луганськ
15.07.2025
10:03

Начальник Луганської ОВА Олексій Харченко: про (не)можливість працювати з податковими Луганщини, (не)доцільність роботи адміністрацій та житло для ВПО

Зараз є наратив про існування чотирьох з половиною мільйонів ВПО. Звичайно, неможливо – причому жодній країні світу – забезпечити житлом чотири з половиною мільйони своїх громадян.
Донбас
13.07.2025
17:27

Пропагандисти красиво брешуть, що вбитий росіянами регіон повертається до життя. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно імітували процес відродження життя на руїнах "звільнених" російськими окупантами територіях, видавали бажане за дійсне і цитували місцевих жителів, які дякували Росії за те, що "жити стало цікавіше,...
Всі статті