В "ДНР" повідомили про 6 комунальників, які підірвалися на мині у Горлівці

Так званий "мер" окупованої Горлівки Іван Приходько повідомив про підрив на міні 6 місцевих комунальників сьогодні, 29 січня. Про це він пише в соцмережах.

Колаборант, зокрема, повідомляє, що комунальники підірвалися на мінах типу "дзвіночок", називаючи їх "українськими", і сталося це по вулиці Баха.

Також Приходько пише про поранення мешканки селища шахти ім. Гагаріна.

"Мирна горлівчанка поранена внаслідок обстрілу селища шахти ім. Гагаріна по вулиці Стожка. 7 поранених станом на 18:00", - повідомив "мер" Горлівки.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті