У "ДНР" вихваляються, що постачають до росії понад тисячу тонн продукції Макіївського кабельного заводу

Окупанти "ДНР" повідомили, що щомісяця Макіївський кабельний завод постачає до різних регіонів росії понад 1 тис. тонн готової продукції. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ із посиланням на "главу уряду ДНР" Віталія Хоценка 23 жовтня.

«Є підприємства, які ми запускаємо після тривалої перерви, а інші збільшують свій промисловий потенціал. Одне з таких — Макіївський кабельний завод… На місяць підприємство постачає до суб'єктів РФ понад 1000 тонн продукції", - йдеться у повідомленні Хоценка.

За його словами, завод випускає 14 видів продукції для постачання до росії.

Як повідомлялося, у "ДНР" зізналися, що два роки потай нібито "експортували" чавун до Туреччини.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті