У ПВК "Вагнер" почали активно вербувати студентів з Африки – ЗМІ

До складу так званої "ПВК "Вагнер" почали активно вербувати студентів Африки. Про це повідомляє The Daily Beast.

"Три чиновники, які зустрічали нас у нашому гуртожитку, намагалися переконати воювати за росію. Вони сказали, що ми можемо недовго повоювати в Україні, заробити стільки грошей, а потім повернутися до росії, щоб продовжити своє навчання. Вони кілька разів нагадували нам, що деякі африканці вже борються в Україні та заробляють добрі гроші", - повідомляють студенти.

Також журналісти після цього спілкування стверджують, що за відмову воювати у складі найманців Євгена Пригожина їм загрожують позбавити стипендій чи підвищити вартість навчання. Спілкування проходило з африканськими студентами з Південного федерального університету у Ростові.

За їхніми словами, представники навчального закладу переконували учнів вступити до ПВК "Вагнера" ​​чи російської армії та поїхати воювати в Україну за 3-5 тисяч доларів. При цьому до вербування залучаються і співробітники ФСБ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ФБР оголосило у розшук ватажка ПВК "Вагнер" Пригожина.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті