У Чувашії за 770 тисяч для біженців з Донбасу проведуть 5 "дискотек": танцюватимуть кадриль і калинку

Українським біженцям з окупованого та прифронтового Донбасу в російській Чувашії будуть "поліпшуватимуть психоемоційний стан" патріотичними "танZами".

Грант на 500 тисяч рублів на ці цілі виділив Президентський фонд (президента країни-агресора Володимира Путіна – "ОстроВ") культурних ініціатив. Загалом на ці танці буде витрачено 770 тисяч рублів.

У рамках проекту проведуть п'ять занять із сальси, румби, кадрилі або калинки для дітей та дорослих біженців з України. Наприкінці організатори запланували танцювальний флешмоб "За Мір, Єдність та Дружбу всіх народів".

Організатори проекту "ТанZуєм разом" сподіваються так допомогти відчути біженцям "дружню підтримку приймаючої сторони, отримати близькість, бути разом, усвідомити спільність та єдність". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Луганськ
09.05.2025
12:36

Щоденник матері 18-річного добровольця: «Мене заселили»

Отримала це повідомлення в кав’ярні біля рекрутингового центру через 40 хвилин після того, як ми розсталися біля його воріт. Отримала – й почала ридати над телефоном, як над покійником, бо до останнього була манесенька така надійка, що його...
Країна
08.05.2025
09:00

Економічне бронювання: тема закрита?

Останні місяці тема економічного бронювання майже зійшла нанівець. Якщо минулого року народні депутати, члени уряду та навіть президент обговорювали можливі параметри та деталі, то сьогодні ця тема майже не підіймається.
Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Всі статті