У Чорному морі росія тримає напоготові 20 крилатих ракет - ОК "Південь"

Росіяни розмістили у Чорному морі три ракетоносці, які тримають напоготові 20 крилатих ракет типу "Калібр". Про це повідомляє Оперативне командування "Південь" 27 липня.

Для завдання ударів по території України росіяни розмістили 2 надводних і 1 підводний ракетоносій. Вони споряджені 20 ракетами типу "Калібр".

Решта 11 кораблів та катерів флоту РФ маневрують в безпечних для себе районах поблизу узбережжя Криму.

"Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, дотримуйтесь алгоритмів і правил дій за ними, отриману інформацію ретельно перевіряйте на достовірність, будьте обережні із підозрілими предметами, людьми, обставинами, не поспішайте оприлюднювати інформацію про них. Першочергово повідомте компетентні органи", - йдеться у зверненні ОК "Південь" до українців.

Яу раніше повідомлялось, ЗСУ звільнили Андріївку та Лозове у Херсонській області.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті