В Черкасах після ракетного удару госпіталізовано шістьох людей

Кількість постраждалих унаслідок ракетного удару по Черкасах у четвер уранці зросла до десяти осіб, шістьох із них госпіталізовано. Про це у Телеграм повідомив голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

"Уламки ракети, зокрема бойова частина, впали в середмісті, пошкодивши будівлю готелю. На цю хвилину маємо вже 10 потерпілих, із них – 6 госпіталізовані", - написав він.

За його словами, "силами ППО збили чотири російські ракети над територією області. Про наймасштабніші наслідки - в обласному центрі - я вже інформував. В інших випадках люди не постраждали, суттєвих руйнувань теж немає".

Оперативні групи та всі профільні служби продовжують роботу.

Водночас, за даними МВС, у Черкасах 11 осіб звернулися по медичну допомогу. 

Як повідомлялося, двоє з постраждалих у черкаському готелі на місці влучення уламків знаходяться у важкому стані.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті