У Брянській області РФ горять ємності із дизельним паливом. Кажуть, невідомий боєприпас прилетів (ВІДЕО)

У Брянській області РФ горять резервуари із нафтопродуктами. Про це повідомляє губернатор регіону Олександр Богомаз на своїй сторінці у Телеграм.

"До гасіння залучено понад 80 осіб та 30 одиниць техніки, у тому числі пожежний потяг. Також на місце направлено аеромобільне угруповання ГУ МНС Росії по Брянській області", - розповів він.

Відомостей про постраждалих не надходило, – уточнив Богомаз.

Російські ЗМІ поспішили повідомити, що "за попередніми даними, резервуар з нафтопродуктами на дизельному комбінаті спалахнув у результаті влучення в нього невстановленого боєприпасу, що був скинутий з безпілотника".

За останньою інформацією, площа пожежі збільшилась до 4 тисяч квадратних метрів.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Всі статті