У Брянці рашисти організували тюрму для тих, хто відмовився воювати проти України

У тимчасово окупованому місті Брянка Луганської області російські окупанти організували тюрму для тих, хто відмовився воювати у їхніх рядах. Про це повідомляється у телеграм-каналі "Северодонецк | Донбасс".

Зазначається, що у цьому "закладі" людей не годують та здійснюють над ними психологічний тиск.

"У Брянці Луганської області організовано в'язницю для військових ЗС РФ, які відмовилися продовжувати воювати проти України. Їх зморюють голодом і чинять психологічний тиск з метою повернути на фронт, а також залучають до розвантаження боєприпасів. За даними російського сайту "Верстка", там утримуються не менше 234 осіб", - йдеться у повідомленні.

Відзначимо, що до окупації рашистами Брянки, на місці цієї тюрми була колонія.

Як повідомлялося раніше, під час боїв за Сєвєродонецьк та Лисичанськ рашисти втратили 11 тисяч військових

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті