У Берліні місцева влада заборонила виставку підбитої в Україні російської техніки

Місцева влада столиці Німеччини заборонила організацію виставки знищеної під час боїв в Україні російської військової техніки. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін у  Facebook.

"В Берліні місцева влада заборонила виставку підбитих в Україні російських танків. Це виставка до організації якої також долучалося МВС спільно з Міноборони. Причиною відмови назвали те, що, імовірно, в цій знищеній техніці були знищені люди, тому, мовляв, виставка недоречна. Смерті ворога, який вдерся в Україну – це неминучі наслідки. І, якщо ті, хто приймає рішення не знають, то на просторах незалежної України ліквідовано понад 41 тисяча осіб ворога. Це цілком доречна відповідь на бажання загарбати нашу країну. І я думаю, що європейці повинні чітко усвідомлювати, що війна в Україні – це смерті. Війна – це не онлайн спостереження за подіями у нас. Війна в Україні – це жахіття, яке стосується і європейців в тому числі", - зазначив він.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті