У Білогорівці лишалось 15 мешканців, і вони вперше за кілька місяців отримали гуманітарну допомогу (ВІДЕО)

Ті мешканці, які до останнього залишались у нескореному окупантами селищі Білогорівка луганської області (всього 15 осіб) вперше за місяці війни отримали гуманітарну допомогу. Відповідне відео розмістив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі 5 жовтня.

"Вперше відвідали селище після стількох місяців війни, – сказано в повідомленні. – Зруйноване вщент, але так і не скорилося окупантам. 15 місцевих мешканців нарешті вільно виходять на вулицю і радіють побачити СВОЇХ".

Уточнюється, що гуманітарну допомогу мешканцям селища привезли представники Гірської міської військової адміністрації спільно з БФ " Янголи Спасіння".

Раніше повідомлялось, що рашисти визнають, що окупована Кремінна перебуває під постійними обстрілами ЗСУ, її залишають мешканці.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті