У Білорусі з 16 січня по 1 лютого пройдуть льотно-тактичні навчання за участю РФ, обіцяють задіяти всі аеродроми

Авіапідрозділи збройних сил Білорусі та РФ проведуть з 16 січня до 1 лютого спільні льотно-тактичні навчання на території Білорусі. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"З 16 січня по 1 лютого 2023 року пройдуть спільні льотно-тактичні навчання з авіаційними підрозділами збройних сил Республіки Білорусь та Російської Федерації, що входять до складу авіаційного компоненту РГВ(с)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час льотно-тактичних навчань у Білорусі будуть задіяні всі аеродроми та полігони ВПС та військ ППО.

Як повідомлялося раніше, чергова партія російської військової техніки та особового складу прибула до Білорусі для "бойового злагодження".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті