В авто на півночі Москви підірвали іншого російського військового - полковника Генштабу ЗС РФ, але теж Андрія Торгашова

Підірваний у власному авто Андрій Торгашов не є заступником начальника військової частини Ракетних військ спеціального призначення. Про це пишуть російські ЗМІ. 

Насправді постраждав його тезка й однофамілець. Він теж російський військовий, але не має стосунку до супутникового зв'язку, яким займався інший Торгашов. Згідно з новою версією російських ЗМІ потерпілий унаслідок вибуху є полковником Генштабу ЗС РФ.

Заступник начальника радіоцентру супутникового зв'язку повідомив журналістам, що інформація про його поранення - фейк. Торгашов стверджує, що не має жодного стосунку до Toyota Land Cruiser і живе в іншому районі. «Це повний фейк, жодного стосунку до мене цей вибух не має», - сказав він.

Як повідомлялося раніше, ЗМІ повідомили, що підірваний у власному авто в Москві російський військовий Андрій Торгашов служив у ГРУ і воював проти України. Офіцер Міноборони відповідав у своїй частині за засоби зв'язку, брав участь у бойових діях в Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті