В Авдіївці залишаються 4 дитини, яких переховують батьки-"ждуни"

В Авдіївці на Донеччині правоохоронці розшукують дітей, аби евакуювати їх з міста. Попри щоденні обстріли, дорослі переховують ще чотирьох неповнолітніх, аби не виїжджати з небезпечного району. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України. 

У місті залишаються четверо дітей - їх переховують батьки, що не хочуть виїжджати. Двох дітлахів поліцейський екіпаж "Білі Янголи" вже розшукав і зараз вмовляє родину евакуюватися. 

"Евакуація дитини з "гарячої точки" починається з пошуків. У практиці поліцейських Авдіївки був випадок, коли сім’я підмовила мешканців цілої вулиці надати неправдиву інформацію – нібито вони разом з дитиною вже виїхали. На другому етапі поліція вмовляє дорослих виїхати та пояснює, що ніхто не буде розлучати їх з малечею, адже евакуація дітей відбувається тільки разом з рідними або одним з них", -йдеться у повідомленні.

Цього разу "Білі Янголи" намагаються врятувати дворічного Єгора та його старшу сестру-шестикласницю, яких переховують батьки. Попри щоденні обстріли, дорослі воліють залишатися вдома. 

Звернутися про евакуацію з Авдіївки можна до групи "Білий Янгол" за телефоном 066-56-19-102, а також у волонтерському пункті, що діє в місті. Для допомоги населенню там постійно присутні представники поліції та військової адміністрації.

Нагадаємо, на Донбасі у понад 20 населених пунктах оголосили примусову евакуацію дітей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті