В Авдіївці залишаються 1300 мирних жителів - Нацполіція

В Авдіївці, яку штурмують російські війська, залишаються 1300 мирних жителів. Про це повідомляє у Телеграм пресслужба Національної поліції України.

"В Авдіївці без світла, тепла, води та зв’язку залишаються понад 1 300 мешканців. Нищівні обстріли й наближення морозів не залишають людям шансу на виживання. Поліцейський відділ зруйновано, він не функціонує, але в місті постійно несуть службу два наряди поліції - це "білі янголи" та слідчо-оперативна група", - зазначено в повідомленні.

Крім того, у пошкодженій обстрілами будівлі лікарні продовжують працювати близько 16 осіб - два лікарі та медперсонал.

"Ліки першої необхідності є, але надавати допомогу в критичних станах можливості немає. "Білі янголи" привозять сюди їжу, побутовий газ, необхідні речі, а також доставляють поранених", - повідомляють у поліції.

Гуманітарний пункт теж пережив кілька влучень. Тому задля безпеки людей Пункт незламності силами військової адміністрації Авдіївки буде передислоковано. Куди саме - громадянам повідомлять додатково.

Як повідомлялося, в Авдіївці росіяни поцілили по території лікарні та зруйнували багатоповерхівку. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті