В Армія+ спростили подання рапортів

Відтепер у застосунку "Армія+" збережені військові відомості не будуть періодично видалятись, що спростить подання електронних рапортів. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Відтепер, військові відомості такі, як Армія ID командира чи назва посади, можна один раз зберегти на пристрої, аби надалі не вводити їх щоразу під час подання рапорту.

Зберегти дані для подання рапортів можна в меню. Так, потрібно обрати "Налаштування", а потім "Військові відомості". В оборонному відомстві зазначили, що нещодавно в Армія+ оновили захист даних завдяки криптографічному шифруванню, тому збережені дані будуть надійно захищені.

У Міноборони також наголосили, що нова функція доступна у версії застосунку 2.1.3 чи вище. 

"На сьогодні в Армія+ авторизовані 560 000 військовослужбовців. Всього у застосунку доступно 19 видів рапортів, зокрема на зміну місця служби для ЗСУ і НГУ, а також на повернення після СЗЧ", – додали у відомстві.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Рустем Умеров заявив, що через "Армія+" тепер можна повернутися із СЗЧ. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.08.2026
14:15

«Корупція у владі на тлі руйнувань і жертв повітряної ескалації». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Зростання кількості корупційних скандалів навколо людей з оточення Зеленського вже сприяло зниженню його рейтингу і викликало серйозне занепокоєння західних партнерів, які виділяють Україні мільярди доларів допомоги»
Донбас
23.08.2026
15:00

І прапор вам у збрую — свято для самотнього віслюка. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знайшли черговий привід нагадати жителям «ДНР» і «ЛНР», що дванадцять років тому в їхньому житті сталася дуже важлива подія – було зроблено перший крок до повернення в «рідну гавань», а тепер вони є...
Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Всі статті