У Ленінградській області чути вибухи, аеропорт Пулково в Петербурзі закрито на виліт і посадку

Через загрозу атаки безпілотниками в аеропорту Санкт-Петербурга Пулково ввели план "Килим" увечері 2 березня. Про це повідомив Телеграм-канал BRIEF

"В аеропорту Пулково введено план "Килим" через загрозу атаки БПЛА-112", - ідеться в повідомленні.

За даними публічного веб-сервісу Flightradar24, що дає змогу в реальному часі спостерігати за положенням повітряних суден, літаки, що прямують до петербурзького аеропорту "Пулково", відправлені в зони очікування. Зліт літаків з аеропорту не здійснюється.

Пізніше місцеві Телеграм-канали повідомили про вибухи в Санкт-Петербурзі.

"Імовірно, ППО збили безпілотник. Про вибухи повідомляють жителі Ломоносовського району Ленобласті. "Фонтанка" пише, що БПЛА був збитий над Фінською затокою. За інформацією Телеграм-каналів, у Пулково запроваджено план "Килим", через що над аеропортом кружляють літаки, які не допускають до посадки", - ідеться в повідомленні Телеграм-каналу "Астра".

Раніше повідомлялося, що в Москві було закрито аеропорти Домодєдово, Шереметьєво і Внуково.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті