В аеропортах Москви, Петербурга і Нижнього Новгорода через обмеження на польоти скасували і затримали 393 рейси

 Як повідомляється, станом на вечір 6 липня в Шереметьєво скасували на приліт і виліт 171 рейс, більш ніж на дві години затримується виліт 56 рейсів. При цьому з 18:00 до 21:00 з терміналів B і C планують здійснити вильоти 76 рейсів, а передпольотні процедури проходять 15 тисяч осіб.

У Пулково, за інформацією на 18:00, скасували на приліт і виліт 90 рейсів, затримали виліт 37 рейсів. У Нижньогородському аеропорту, який зіткнувся «з найбільш тривалими обмеженнями на роботу», як заявили у відомстві, скасували на приліт і виліт 26 рейсів, затримали 13 рейсів. 

«Ситуація керована, авіатранспортна система Росії справляється з періодичним втручанням в її роботу ззовні. У авіапідприємств достатньо ресурсів для роботи в сформованих умовах», — заявили в російському міністерстві.

Нагадаємо, мер Москви Сергій Собянін ввечері 6 липня повідомив про шість безпілотників, які збили на підльоті до столиці РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті