Уже дев'ять регіонів РФ зазнали масованої атаки дронів, у Підмосков'ї пошкоджено житлові будинки

Дев'ять регіонів РФ зазнали масованої атаки дронів уночі 10 вересня, у Підмосков'ї пошкоджено житлові будинки. Про це пише Телеграм-канал «DW Главное».

Згідно з повідомленням, у Підмосков'ї пошкоджено житлові будинки, в аеропорту «Жуковський» упав безпілотник. За даними губернатора Московської області Андрія Воробйова, у Раменському безпілотники влучили у дві багатоповерхівки, у деяких квартирах почалася пожежа. Нібито внаслідок атаки загинула 46-річна жінка, ще трьох людей було поранено.

Раніше Воробйов повідомив, що жертвою удару БПЛА став 9-річний хлопчик, проте пізніше заявив, що ця інформація «не підтверджена».

За словами Воробйова, 43 людини розміщені в пунктах тимчасового проживання.

Глава Підмосков'я також заявив, що було збито 14 БПЛА в Подільську, Раменському, Люберцях, Домодєдово і Коломні.

Мер Москви Сергій Собянін повідомив, що атаці дрона піддався аеропорт Жуковський, розташований за 26 км від московської кільцевої автодороги. Аеропорт закрили. Telegram-канал Astra публікує відео з місця падіння БПЛА, на яких видно загоряння на злітній смузі.

Московські аеропорти Домодєдово і Внуково тимчасово скасували рейси.

Про вибухи під час нічної атаки БПЛА повідомляли в Бєлгородському, Курському, Орловському, Воронезькому, Тульському, Калузькому, Липецькому та Краснодарському краї, а також в окупованому Криму. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Донбас
22.02.2026
17:35

Іспанський сором «звільненої» Авдіївки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Очевидно, що пропаганда окупованого Донбасу любить ура-патріотичні інформаційні приводи. Найціннішими вважаються річниці перемог минулого і, звичайно ж, успіхи так званої «СВО». Так, минулого тижня колабораціоністська влада згадала про те, що два...
Всі статті