Уже дев'ять країн пообіцяли відправити Україні понад 150 танків Leopard - Пентагон

Дев'ять країн заявили на сьогодні про намір передати Україні понад 150 танків Leopard. Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін, відкриваючи десяте засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн" 15 березня.

"Коаліція країн, яка пообіцяла надати Україні танки Leopard, продовжує зростати. Дев'ять країн зараз зобов'язалися надати понад 150 танків Leopard", - сказав Остін. 

Нагадаємо, засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн" розпочалося у середу, 15 березня, у режимі онлайн. 

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті