Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Перший рейс поїзд з Києва до Херсону відбудеться 18 листопада. Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань в Facebook.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Укрзалізниця запускає поїзд з Києва до Херсону. Перший рейс вже сьогодні о 22:14 зі столиці, а завтра орієнтовно о 09:00 в Херсоні", - написав він.
За його словами, першим рейсом поїдуть близько 200 пасажирів, які придбали "квиток до перемоги", вагони потяга розписали українські митці.
"Зверніть увагу, поїзди відправлятимуться з Києва по парних числах, а з Херсона — по непарних", - зазначив Сергій Хлань.
Як повідомлялося раніше, на звільненій території Херсона відкриваються банки, пошта, аптеки, а також відновлюється електрика.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту