Увечері російські війська обстріляли з мінометів прикордоння Чернігівської області: загинула людина

Увечері 28 травня 2024 року війська РФ обстріляли з мінометів прикордоння Чернігівської області. Про це повідомив у телеграм-каналі глава Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Як зазначається, під обстріл потрапила Семенівська громада Новгород-Сіверського району.

"Внаслідок мінометного обстрілу у власному домі зазнав поранень, несумісних з життям, мешканець Семенівської громади", - йдеться у повідомленні.

"Унаслідок російського мінометного обстрілу 48-річний місцевий мешканець зазнав тяжких травм - уламок боєприпасу пробив стіну будинку і влучив йому у голову. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні", - пізніше уточнили у МВС.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті