Утилізація "по-вагнерівськи". У РФ у шоці, що у 2022 році із СІЗО та колоній росії вперше ніхто не втік

У 2022 році зі слідчих ізоляторів (СІЗО) та виправних колоній росії не було здійснено успішних втеч. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

"Це сталося вперше в сучасній історії країни", - заявив директор Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Аркадій Гостєв. 

Нагадаємо, у РФ ув'язненим пообіцяли повну амністію за участь у війні. 

Раніше власник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин фактично визнав, що особовий склад ПВК поповнюється за рахунок ув'язнених. 

Як повідомлялося, кількість могил на цвинтарі ПВК "Вагнера" у Краснодарському краї, де ховають "незатребуваних" зеків, за два місяці зросла в 7 разів. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті