Встановлено особу рашиста, який жорстоко вбив українського військовополоненого (ФОТО)

Видання Bellingcat і The Insider опублікували розслідування, в якому стверджують, що впізнали і викрили людину, яка на відео, що з'явилася 28 липня, каструє, а потім вбиває українського військовополоненого. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Видання пишуть, що за характерним капелюхом і браслетом на руці виділили ту саму людину на інших відео, що розповсюджувалися проросійськими ЗМІ та телеграм-каналами, де його обличчя можна розрізнити чіткіше. Потім за допомогою кількох сервісів розпізнавання облич вони знайшли його профілі у соціальних мережах та контактні дані. Цю людину звуть Очур-Суге Монгуш, за даними розслідувачів, він воював у складі батальйону "Ахмат".

Розслідувачі також зателефонували йому. У їхньому викладі він заперечував, що на страшному відео він, але точно назвав місце злочину. При цьому вони вважають, що більшість сказаного Монгушем у розмові з журналістами - це брехня, оскільки суперечить змісту знайдених ними фотографій та відео.

Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ" опублікував фото російського подонка - 29-річного тувинця Очур-Суге Монгуша.

Як повідомлялося, у соцмережах просять ідентифікувати окупанта, який на камеру кастрував українського військовополоненого.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті