Усіх чоловіків "звільнених" територій України треба відправити на фронт попереду російських військ – у РФ розповіли, як можна "спокутувати свою провину"

Російський військовий лікар-хірург Юрій Евіч заявив, що всі чоловіки на окупованих ЗС РФ територіях мають вирушити на фронт та йти в атаку попереду російських військ. Про це він розповів у ефірі одного з Телеграм-каналів.

"Нам на тій (окупованій ЗС РФ - "ОстроВ") території домовлятися можна тільки одним способом. Якщо якийсь чоловік, який живе на звільненій (окупованій - "ОстроВ") нами території боєздатний - ось тобі зброя і в атаку попереду наших військ, спокутай свою провину перед Росією", - заявив він.

Ця пропозиція обурила пропагандистів окупованого Донбасу. "Тобто те, що наші чоловіки і так 9 років борються за свободу Донбасу, при цьому закриваючи від ворога всю РФ - це нічого не означає? Ми повинні ще доводити свою вірність, підставивши свої груди під дуло ворога?!", - обурюються вони.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті