Усі ворожі цілі, що атакували вночі Київщину, знищено - КГВА

Під час повітряної атаки окупантів на столицю проти ночі 25 травня було знищено всі повітряні цілі. Про це у Телеграм повідомила прес-служба Київської міської військової адміністрації.

"Ворог вкотре довів, що Київ залишається однією з головних його цілей у цій війні! Після найдовшої паузи у травні – тривалістю 4 дні, рашисти знову атакували Київ з повітря. Це вже дванадцятий напад на столицю цього місяця! Під час тривоги , що тривала понад 3 години, противник, за попередніми даними, застосував боєприпаси "Shahed", що баражирують, - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що атака була масованою. Росіяни продовжують використовувати тактику нападу в кілька хвиль, з інтервалами між групами дронов, що атакують. Повідомляється, що таким чином окупанти намагаються виснажити українську ППО.

"Усі виявлені повітряні цілі, що рухалися у напрямку Києва, були знищені силами та засобами нашої протиповітряної оборони. Удари по Києву не допущені! У тисячний раз дякуємо ППО за відмінну роботу!", - підсумували у відомстві.

Дані оперативної інформації оновлюються та уточнюються.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті