Усі ворожі цілі, що атакували вночі Київщину, знищено - КГВА

Під час повітряної атаки окупантів на столицю проти ночі 25 травня було знищено всі повітряні цілі. Про це у Телеграм повідомила прес-служба Київської міської військової адміністрації.

"Ворог вкотре довів, що Київ залишається однією з головних його цілей у цій війні! Після найдовшої паузи у травні – тривалістю 4 дні, рашисти знову атакували Київ з повітря. Це вже дванадцятий напад на столицю цього місяця! Під час тривоги , що тривала понад 3 години, противник, за попередніми даними, застосував боєприпаси "Shahed", що баражирують, - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що атака була масованою. Росіяни продовжують використовувати тактику нападу в кілька хвиль, з інтервалами між групами дронов, що атакують. Повідомляється, що таким чином окупанти намагаються виснажити українську ППО.

"Усі виявлені повітряні цілі, що рухалися у напрямку Києва, були знищені силами та засобами нашої протиповітряної оборони. Удари по Києву не допущені! У тисячний раз дякуємо ППО за відмінну роботу!", - підсумували у відомстві.

Дані оперативної інформації оновлюються та уточнюються.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті