Уряд виділяє 2,5 мільярда на облаштування укриттів та 1,5 мільярда на розвиток НУШ

Уряд виділяє 2,5 млрд грн на облаштування укриттів та 1,5 млрд грн на розвиток Нової української школи. Про це під час засідання уряду повідомив Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграм. 

«Виділяємо 2,5 млрд грн на облаштування укриттів. У чотирьохстах закладах освіти почне працювати служба освітньої безпеки», – сказав Шмигаль.

Також, за його словами, у 120 громадах з’являться спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі.

Крім того, на розвиток НУШ - Нової української школи, уряд виділить 1,5 млрд грн.

Прем‘єр-міністр додав, що в планах запустити 80 навчально-практичних центрів для підготовки фахівців, які будуть затребувані на ринку праці та мати сучасні галузеві знання.

Шмигаль повідомив, що цьогоріч відбудеться масштабна реформа вищої освіти.

«Повністю змінюємо підхід. Це стосується і спеціальностей, за якими держава буде оплачувати навчання. Це стосується і оплати навчання. Запустимо державні гранти. Мета — 60% студентів будуть отримувати різні види державної підтримки», – зазначив він.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті