Уряд України виділив додаткові 5 млрд грн на закупівлю дронів

Кабмін України виділив додаткові 5 млрд грн на закупівлю дронів 18 березня. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграм. 

"Додаткові 5 млрд грн виділили сьогодні для сил безпеки й оборони. Кошти будуть спрямовані на закупівлю дронів, необхідних для наших захисників на передовій", - написав Шмигаль.

Він підкреслив, що "кожна гривня, що надходить у держбюджет у вигляді податків, буде йти на посилення нашої обороноздатності".

Раніше повідомлялось, що уряд ухвалив план для Ukraine Facility, необхідний для реалізації програми підтримки України від ЄС на 50 млрд євро.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті