Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
В Україні обкладуть податками військовополонених росіян, Кабмін ухвалив відповідний законопроєкт 9 травня. Про це повідомив представник Уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграм.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За його словами, схвалено проєкт Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відображення у податковому розрахунку сум податку на доходи фізичних осіб та військового збору, нарахованих на винагороду за працю військовополонених".
Зокрема, пропонується передбачити, що податкові агенти (табори для тримання військовополонених, установи виконання покарань та слідчі ізолятори Державної кримінально-виконавчої служби), які нараховують доходи у вигляді винагороди за працю військовополоненим, у податковому розрахунку відображають загальну суму нарахованих у звітному податковому періоді доходів та загальну суму утриманого з них податку.
Раніше повідомлялось, що в РФ уперше винесли вирок тому, хто добровільно здався в український полон.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту