Уряд США: "Кремль не дочекається, доки Захід втомиться підтримувати Україну"

Розрахунок путіна на те, що Захід перестане підтримувати Україну марний, а Київ матиме ресурси, необхідні для захисту. Про це заявив заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо, - повідомляє "Голос Америки".

"Кремль не дочекається, доки Захід втомиться підтримувати Україну", – таке послання санкцій, які США наклали на РФ напередодні другої річниці російського широкомасштабного вторгнення, каже Адеємо.

"Основне повідомлення, яке ми хочемо надіслати Кремлю, полягає в тому, що Україна буде мати достатньо ресурсів для того, щоб підтримувати свою економіку і просуватися вперед. Тому ви [Росія] не протримаєтеся довше, ніж ми. Зрештою, Росія заплатить за шкоду, якої вона завдала", – сказав Адеємо.

Високопосадовець міністерства фінансів пояснив, що за політикою санкцій щодо РФ стоїть мета позбавити Кремль грошей та можливості купувати, чи створювати нову зброю для продовження війни в Україні.

"Метою є уповільнити Росію та прискорити Україну", – сказав Адеємо.

За словами високопосадовця, США та країни "Групи семи" працюють над тим, щоб використати заморожені гроші російського центрального банку на потреби оборони та відбудови України. Йдеться про близько 300 мільярдів доларів, переважно в Європі. За словами Адеємо, росія вивела більшість своїх коштів з американських рахунків після нападу на Україну у 2014 році.

Як повідомлялося, Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США: закликав нарощувати військову допомогу заради досягнення стратегічних цілей на фронті.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті