Уряд призначив уповноваженого з питань зниклих безвісти

На засіданні у вівторок Кабінет міністрів ухвалив низку кадрових рішень, зокрема, призначив уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук у Телеграм 26 березня.

«Кабінетом міністрів України призначено Добросердова Артура Ринатовича на посаду уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин», - поінформував він.

Водночас було призначено Руслана Приходька та Фархада Фархадова заступниками міністра у справах ветеранів.

Окрім того, урядом було ухвалено низку кадрових рішень щодо Міністерства молоді та спорту.

Зокрема, було призначено Олексія Нікітенка та Андрія Чеснокова заступниками міністра молоді та спорту України.

«Призначено Рясну Вікторію Олександрівну заступником міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції», - зазначив Мельничук.

Натомість Андрія Чеснокова було звільнено з посади заступника міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції.Також уряд на засіданні ухвалив рішення про звільнення Сергія Недашківського з посади заступника голови Державного агентства водних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Водночас було погоджено призначення Антона Шалигайла заступником голови Одеської обласної державної адміністрації.«Кабінетом міністрів України погоджено звільнення Кучми Наталії Дмитрівни з посади голови Косівської районної державної адміністрації Івано-Франківської області», - додав посадовець.

Як повідомлялося, МВС запустило телефонну «гарячу лінію» уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.Номер «гарячої лінії» - 0 800 103 333.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті