Уряд призначив Романа Усенка заступником міністра з питань реінтеграції ТОТ

Кабінет міністрів України призначив Романа Усенка заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Про це повідомив у Телеграмі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук 23 лютого.

«Кабінетом міністрів України призначено Усенка Романа Анатолійовича заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України», - зазначив він.

Роман Усенко - кандидат юридичних наук, має багаторічний професійний досвід у сфері публічного управління, законотворчості, розробки програмних політичних документів. Працював в Інституті держави і права імені В.М.Корецького НАН України, на керівних посадах у Міністерстві юстиції України, в системі органів Президента України, був радником Голови Верховної Ради України.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті