Уряд Польщі закликав виконати вимоги польських протестувальників кордону з Україною

Польський міністр інфраструктури Анджей Адамчик надіслав листа українському колезі  Олександру Кубракову із закликом скасувати електронну чергу. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури Польщі 27 листопада.

"Ідея полягає в тому, щоб виключити обов’язкову реєстрацію в електронній черзі транспортних засобів, які повертаються з України до ЄС без вантажу, принаймні на двох пунктах пропуску: Зосін-Усцілуг і Ніжанковіце-Мальховіце", - зазначається у повідомленні.

Також Адамчик нагадав про головну вимогу - повернути дозволи на міжнародні перевезення для українців, та звернувся до єврокомісара з питань транспорту з проханням створити комітет для аналізу впливу відміни цих дозволів на ринок.

Як повідомлялось раніше, розпочалось блокування ще одного пункту пропуску на кордоні з Польщею.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті